Stánkaři

Katalog stánkařů

KATEGORIE

Všechny Alko Nealko Jídlo Sladké

J&L Drinks

Jsme pojízdný koktejl bar, který se účastní různých festivalu, poutí, tungů, a jiných kulturních akcí . Nabízíme široký sortiment míchaných alko i nealko koktejlů, panáčků, točené pivo, limo, větší výběr kávy, čaj, nealko nápoje a různé pochutiny.

Číst dál

Šumíto proseccovan

Jsme 4 holky, které mají rády prosecco, a tak jsme si pořídily "proseccovan" - malou pojízdnou dodávku s příslušenstvím pro točené prosecco. Naše dodávka (nebo spíše "dodávečka") je opravdu nenáročná na prostor a vejdeme se téměř kamkoliv. Potřebujeme pouze elektřinu, to znamená, že vše ostatní si zařídíme my a Vám tak odpadá případná starost o provoz našeho pojízdného stánku.

Číst dál

IGLU

Z IGLU neodejdete bez nálady - spojení kávy od spřátelených pražíren, sezónní speciály, zrnková káva, kávové poradenství. A k tomu si můžete zakoupit příšerku na klíče, nebo uhádnout zemi na glóbusu. V IGLU se hrajeme nejen s kávou.

Číst dál

Gyros House

Rádi bychom vás seznámili s naším hlavním zaměřením, kterým je příprava chutného a kvalitního Gyrosu. Nabízíme široký výběr jídel z Gyrosu, jako jsou například Gyros hranolky, Gyros tortila, Gyros nudle a Gyros v bulce. Však nejen to, rádi vám připravíme také další pochoutky jako jsou klobásy, cigáro, žebírka, langoše a mnoho dalšího. Navíc, nabízíme také širokou škálu nápojů - včetně alko a nealko nápojů jako jsou pivo, tvrdý alkohol, točená kofola a další.

Číst dál

Pivní Burza

Číst dál

360° Videokoutek | GALA360

Fotokoutek GALA360 je unikátní zařízení, které v České republice nemá obdoby. Jedná se o moderní platformu, která dokáže pořizovat záznam ze všech okolních úhlů.

Číst dál

Gril-sýry Nelka

Milovníci grilovaných sýrů si u nás přijdou na své. Každý si vybere svoji pochoutku dle chuti. Zapít můžete lahodným vínem Mutěnice Ševela.

Číst dál

Občerstvení Nelka

Jsme rodinný tým, prodáváme něco teplého do žaludku, nápoje pro malé i velké.

Číst dál

CLUB 971

Jsme soukromá firma, která provozuje stánek s míchanými drinky na akcích různého typu. Jelikož prodáváme spíše alkoholické nápoje, preferujeme akce, které končí ve večerních nebo ranních hodinách.

Na nabízeném sortimentu alka - nealka i druhů míchaných nápojů se můžeme s pořadateli domluvit individuálně. Podle požadavků pořadatele. Stánek máme nůžkový 3X3 m.

Číst dál

Bar u dvou bratrů

Jsme schopni zajistit míchané alko/nealko nápoje, čepované pivo, drobný catering..

Číst dál

Trdelníky Jiří a Stáňa

Začínáme od 1.12.2022 Dobrý den, nabízíme výroba a prodej trdelníků dle originální receptury, skořice, oříšek, vanilka na jakékoliv vaší akci. Máme pojízdný stánek, přijedeme rádi. Děkujeme za pozvánky na Vaši akci. Stánek je 3x2m plus oje, je k němu potřeba elektřina 380v

Číst dál

Sele na kolečkách

ALL INCLUSIVE GRILOVÁNÍ - PŘIJEDEME I NA VAŠÍ AKCI Více informací -> www.selenakoleckach.cz

Číst dál

Lenochod Cafe

Náš sortiment zahrnuje pravé čerstvé čaje připravované rukou zkušeného čajovníka (nikoliv prodej na váhu), jakož i kávové nápoje inspirované recepty z celého světa, připravované ručně autentickými nástroji, včetně výběrové kávy z lokálních pražíren.

Číst dál

MEXICAN NACHOS

El nachos amigos! Teplé nachos malé i velké porce se sýrovou a/nebo chilli omáčkou.

Číst dál

Woodtruck

Náš "dřevěný" foodtruck, natřený technikou fládrování, se specializuje na alko a nealko koktejly a americký hot dog. Je však velmi variabilní a lze ho přizpůsobit téměř jakékoliv akci. Kromě baru je vybaven pro přípravu cukrové vaty, ledové tříště, točené zmrzliny, kávy a také teplých pokrmů. Díky přírodnímu vzhledu je vhodný nejen do města ale i do přírody, zaujme jak malé tak velké návštěvníky a zpestří tak každou akci.

Číst dál

Share Bar and Fruit

Rádi přijedeme na Vaši akci a uděláme skvělou atmosféru, která kolem našeho baru vždy srší ❤️ Na sortimentu se lze vždy domluvit dopředu, budeme se těšit na spolupráci.

Číst dál

Kolonka BAR

Je pojízdný bar, kde si dáte dobrou kávu, prosecco a originální drinky, víno, domácí limonády, a hlavně poctivé koláčky buchty a dezerty! A kdo by ke skleničce raději něco slaného, připravíme mu prkénko antispati výběrových šunek.

Číst dál

Bardotka Coffee

Kavárna na kolečkách. Kde si dáte výběrovou kávu, prosecco, Aperol, Hugo spritz a skvělá česká vína.

Číst dál

Domácí Langoše

Číst dál

Madhouse catering

Jsme cateringová firma, která se specializuje na luxusní české a americké BBQ & grill. Naše zkušenosti začaly v roce 2002 ve spojených státech a od roku 2016 pokračují v České republice. Soustředíme se na VIP hostiny, festivaly, společenské akce všeho druhu. Všechny akce jsme schopni zajistit kompletně na klíč včetně nápojů.

Číst dál

HELE KAKTUS

Hele! Kaktus! Ahoj, jsme malý rodinný stánek s občerstvením a domácími nápoji. Naší specialitkou jsou burgry s trhaným masem a americké hot dogy s jalapeno papričkami. K tomu připravujeme vždy něco malého k zakousnutí jako jsou sendviče nebo chlebíčky. Rádi přijedeme až k Vám!

Číst dál

BAR o.r.i.g.i.n.a.l

Jsme takový ,,květinový bar”, používáme kvalitní a čerstvé suroviny, naše koktejly nejenom skvěle chutnají, ale i vypadají. Každý náš drink je originál a přizpůsobený akci. Ukazuje lidem, že i do kelímku se dá rychle připravit kvalitní a dobře vypadající nápoj co skvěle chutná. Na zdraví

Číst dál

Arnaud Degroux

Dobrý den, moc rád bych se přidal k lidem poskytujícím občerstvení na různých festivalech. Nabízím různé druhy hotdogů s různými ingrediencem - i veganské.

Číst dál

Palačinkárna

Jsme pojízdná palačinkárna a nabízíme sladké i slané palačinky. Dále espresso, kopečkovou zmrzlinu, párek v rohlíku a nealkoholické nápoje. Vše jen z kvalitních surovin.

Číst dál

Medvídek štěstí z.s.

Číst dál

Pivovar Doubravník

Číst dál

Caballero cocktail bar

Číst dál

CAFEJURADO.CZ

Jsme létající kavárna se zkušeností z řady akcí. Kvalifikovaná obsluha, rychlost a kvalita je naše krédo.

Číst dál

MexESO

Připravujeme mexické quesadillas Nachos domácí omáčky , rádi prijedeme i na vaši akci do 100km od Brna. Vše o domluvě 😍❤️

Číst dál

1. stánek the Bar (4x) 2. stánek Belgické hranolky a Langoše (2x)

Na události můžeme nabídnout až pět stanů s barem, dva stany s belgickými hranolky, langoši, popřípadě ještě různými doplňky jako například popcorn nebo klobásy.

Rolovaná zmrzlina D.S.

Tvoříme rolovanou zmrzlinu na různé způsoby přímo před očima zákazníka dle jeho přání a chutí. Jezdíme na festivaly, sportovní události a poutě.

Číst dál

Royal Rolls – rolovaná zmrzlina

Zabýváme se výrobou rolované zmrzliny dle přání zákazníka. Objíždíme různé festivaly, akce a také nabízíme catering.

Číst dál

Trdelník i točená zmrzlina

Dobrý den, nabízíme výroba a prodej trdelníků dle originální receptury, točenou zmrzlinu na jakékoliv vaší akci. Máme pojízdný stánek, přijedeme rádi. Děkujeme za pozvánky na Vaši akci.

Číst dál

Kafáro

Espresso bar na kolech.

Číst dál

Domácí langoše

Číst dál

Šimigril

Naše firma se zabývá prodejem grilovaných kuřat, kolen, domácí bramboráků a ostatního občerstvení již od roku 1999.

Číst dál

BarJede

Zkrátka jedeme :-) Pořádáme a zajišťujeme společenské akce, catering, konference, produkce, degustace, ochutnávky, festivaly, jarmarky, poutě, koncerty, atd. Ozvěte se, přijedeme..

Číst dál

MiCFood

Připravujeme speciality dle vlastní receptury.

Číst dál

No!Vinárna

Pojízdná vinárnička nabízející nejen dobrá vína, ale rovněž mnoho pochutin, které k tomuto nápoji neodmyslitelně patří.

Číst dál

Bramborové spirálky

Nabízím bramborové spirály, které chutnají všem věkovým kategoriím. K tomu grilované klobásy, bramboráky a klobásové špízy.

Číst dál

Cocktails MK

Nabízíme velkou nabídku originálních míchaných koktejlů.? V alkoholických i nealkoholických verzích. ?

Číst dál

PORTUGAL VINO & COFFEE JOE

Prodáváme rozlévané portugalské víno (které na trhu není běžně zastoupeno), včetně vinných střiků a drinků, dále domácí švýcarskou limonádu a brazilskou kávu pod názvem Coffee Joe.

Číst dál

MexEso

Quesadilla sýrová, Quesadilla hovězí, a nachos se syrovou omáčkou :)

Číst dál

Řízkárna

Klasická česká jídla - řízky na všechny způsoby, guláše, polévky (teplé i studené)

Číst dál

Pojízdná cukrárna

Pojízdná cukrárna - donuty se zmrzlinou, muffiny, vafle, zákusky, dorty a dortíky.

Číst dál

Občerstvení – Miroslav Kolář

Klobasy, párky, smažené řízky, hranolky

Číst dál

Mexico Grill s.r.o.

Specializujeme se na mexickou kuchyni - tortilly, burgery, chilli con carne, fajitas, vegan směsi, churros ...

Číst dál

Máte stánek?

Hledáte uplatnění na festivalovou sezónu?

Napište nám a zajistěte si práci na příští sezónu.

Je to zdarma.

více informací ...

Hledáte stánky?

Na festival? Na slavnost?

Jídlo či pití?

Víme, které jsou dobré a seženeme Vám je.

více informací ...