Trdelníky Jiří a Stáňa

Začínáme od 1.12.2022
Dobrý den, nabízíme výroba a prodej trdelníků dle originální receptury, skořice, oříšek, vanilka na jakékoliv vaší akci. Máme pojízdný stánek, přijedeme rádi. Děkujeme za pozvánky na Vaši akci. Stánek je 3x2m plus oje, je k němu potřeba elektřina 380v

Číst dál

Lenochod Cafe

Náš sortiment zahrnuje pravé čerstvé čaje připravované rukou zkušeného čajovníka (nikoliv prodej na váhu), jakož i kávové nápoje inspirované recepty z celého světa, připravované ručně autentickými nástroji, včetně výběrové kávy z lokálních pražíren.

Číst dál

Share Bar and Fruit

Rádi přijedeme na Vaši akci a uděláme skvělou atmosféru, která kolem našeho baru vždy srší ❤️ Na sortimentu se lze vždy domluvit dopředu, budeme se těšit na spolupráci.

Číst dál

Kolonka BAR

Je pojízdný bar, kde si dáte dobrou kávu, prosecco a originální drinky, víno, domácí limonády, a hlavně poctivé koláčky buchty a dezerty!

A kdo by ke skleničce raději něco slaného, připravíme mu prkénko antispati výběrových šunek.

Číst dál

HELE KAKTUS

Hele! Kaktus!
Ahoj, jsme malý rodinný stánek s občerstvením a domácími nápoji. Naší specialitkou jsou burgry s trhaným masem a americké hot dogy s jalapeno papričkami. K tomu připravujeme vždy něco malého k zakousnutí jako jsou sendviče nebo chlebíčky. Rádi přijedeme až k Vám!

Číst dál